Imperia Online

50.00 TL - 1000.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Imperia Online, Imperia Online LTD denilen Bulgar yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş bir web tabanlı MMORTS(Çevrimiçi çok oyunculu gerçek zamanlı strateji oyunu) oyunudur. Orta Çağ tarihini konu alan ve o döneme ait askeri stratejileri içerisinde barındıran oyun, 23 Ağustos 2015 yılında oyun piyasasına giriş yaptı. Her dilden ve ülkeden insanların rahatlıkla oynayabilmesi için Imperia Online, 30 farklı dil seçeneğini de sahip.
 
Oyun içerisinde iki farklı ırk bulunmakta. Bunlar; Imperia ve Göçebe olarak ikiye ayrılmış durumda. Imperia ırkı, yerleşik düzeni benimsemiş bir ırk iken, Göçebe ırkı ise sürekli barındığı yeri değiştiren gezgin bir yapıya sahip. Oyun içerisindeki amaç, kale sınırlarınız içerisindeki bölgenizi geliştirmek, hükmetmiş olduğunuz toprakları daha fazla büyütmek ve topraklarınıza göz dikmiş düşmanlarınıza korku salmak. Imperia Online Taktikleriniz ile düşmanlarınızı alt edebilir ve daha geniş topraklara sahip olabilirsiniz.
 
Oyun web tabanlı bir MMORTS olduğundan dolayı, Imperia Online Kayıt olma aşamaları da oldukça kolay ve anlaşılır durumda. Sadece birkaç adımı tamamlayarak, kolayca kayıt olabilir ve indirmeden anında oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, tüm oyuncularla iletişim kurmak, oyun hakkında yardımcı olmak ve ticaret yapısını geliştirmek için Imperia Online Forumlarını da ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.