Legends of Honor

4.00 TL - 211.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Legends of Honor
 
Yayınladığı tarayıcı oyunlarıyla milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran Goodgame'in en yeni oyunu Legends of Honor oyun severler ile buluştu. Türkçe dahil çok sayıda dil seçeneği bulunan oyunda Legends of Honor'u oynamak için tarayıcınızı açmanız yeterli. Yükleme ve kurulum yapmadan oyuna girerek karakterinizi oluşturabilir ve grubunuzu seçerek zorlu bir yolculuğa adım atabilirsiniz.
 
Altın pençe düzeni, gölge ve kül şovalyeleri ile vahşi toprakların savaşçıları adında 3 farklı grubun bulunduğu oyunda belirli bir seviyeye geldikten sonra grubunuzu seçiyor ve o grup için savaşmaya başlıyorsunuz. Basit arayüzü sayesinde kolay adapte olunabilen Legends of Honor'da size ayrılan topraklardaki kalenin sınırlarını genişletebilir, taş ocağı, çiftlik gibi binalar inşa ederek ihtiyaç duyacağınız kaynakları temin edebilirsiniz.
Para birimi olarak kıymetli taşlar ve metal paranın kullanıldığı oyunda hem size verilen görevleri yerine getirerek hem de rakip oyuncularla savaşıp onları yenerek para ve kaynak elde etmeniz mümkün. Oyundaki tek düşmanlarınız diğer oyuncular değil, çevrenizde yer alan yağmacılara saldırarak onların ganimetlerine el koyabilir ve krallığınızı daha hızlı geliştirebilirsiniz.
 
Kalenizi ve topraklarınızı büyüttükçe yeni evler ekleyebilir, halkınızın nüfusunu çoğaltarak onlardan elde edeceğiniz üretim ve vergi gelirleriyle krallığınızı zenginleştirebilirsiniz. Tabi bunları yaparken barış içinde yaşamayı bekliyorsanız yanılırsınız. Legends Of Honor toprakları çok ama çok sakin görünse de kalenizin çevresi çeşit çeşit düşmanla örülü olacak ve onlara karşı da bir savunma hattı geliştirmeniz gerekecek.
Arada sırada haritamızı görüntüleyerek yakınlarda bulunun gezgin karakterlere kahramanımızla saldırı düzenleyip ganimet elde edebiliyoruz. Saldıracağımız karakterlerin bizimle aynı seviyede olmasına dikkat etmek gerekiyor. Saldırının sonucunu ekranın sağında yer alan mesajlar menüsüne girip raporlar kısmından görüntüleyebiliyorsunuz.
 
Kışlalar kurarak asker sayınızı arttırın ve kalelerinizi güçlendirerek gelen saldırılara karşı güçlü olun. Askerlerinizi düşman kalelerine yollayarak onları yağmalayın ve servetinizi arttırın!

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.