Metin2

6.00 TL - 300.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

 

Metin2 online olarak oynanabilen bir MMORPG tarzı rol yapma oyunudur. Uzun yıllardır oyun dünyasının popüler oyunları arasında yer alan Metin 2 2005 yılında oyun severlere merhaba demiş ve yaklaşık 13 yıldır yayın hayatını sürdürmektedir. Dünya genelinde 17 dilde oynanabilen Metin 2 genel anlamı ile bir rol yapma oyunudur.
 
Oyunun hikayesine bakacak olursak Metin2 üç büyük imparatorluğun savaşını bizlere anlatan uzak doğu hikayesi demek yanlış olmaz. Chunjo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu ve Shinsoo İmparatorluğu arasında geçen bu savaşta oyuncuların amacı kendilerini geliştirmek ve daha güçlü bir karakter haline gelmek. Oyuncular karakter olarak da 4 farklı türde seçim yapabilmektedir. Bu karakterler, Savaşçı, Ninja, Şaman ve Sura’dır. Her bir karakterin farklı bir güç ve yeteneği bulunmaktadır. Savaşçı karakter yakın dövüş konusunda büyük rol oynarken, Ninjalar ise hız ve hareket konusunda oldukça yeteneklidir. Şaman karakteri diğer arkadaşlarına destek ve mistik güçler konusunda etkiliyken, Sura ise sihir kosunusunda yetenekleri olan savaşçıdır. 
 
Her MMORPG oyununda olduğu gibi Metin 2 ‘de de oyun içi satın alma sistemi bulunmaktadır. Oyun parası olarak kullanılan metin2 yang oyun içerisinde yer alan yaratıkları keserek elde edilen paradır. Bu para ile zırh, silah gibi takıları geliştirmek için yang gerekmektedir. Yang kazanmak için şehrin dışında yer alan yaratıkları kesmek gerekmektedir. Yanglar ayrıca oyun içi seviye gelişmelerinde de gereklidir. Oyun para birimlerinden bir diğeri ise Ejder Parasıdır. Diğer bir deyiş ile metin2 ep olarak adlandırılan bu para birimi ile oyun içi satın alma işlemleri gerçekleştirmek mümkün. Ep’ler ile oyun market penceresinde yer alan özel eşyaları satın almak mümkündür. Metin 2 ep oyun içerisinde karakterinizin gelişmesinde daha kolay seviye atlamasında ve savaşmasında etkinli skinleri satın almaya yaramaktadır. Game Sultan üzerinden güncel ep fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.