Mobile Legends (iOS)

25.00 TL - 50.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

 MOBA SERVERLERİN FAVORİSİ MOBILE LEGENDS: BANG BANG!
 
  Tamamen gerçek rakipler, Mobile Legends: Bang Bang’te yapay zekaya yer yok! Bilgisayarınızdaki MOBA zevki cep telefonuyla avuçlarınızın içinde. Ayrıntılı muazzam grafikleriyle ormanlarda, nehirlerde, patikalar ve koridorlardaki mücadelene takım arkadaşlarınla omuz omuza devam et!
 
  5’E 5 ARALIKSIZ KARŞILAŞMALAR
 
  Alışık olmadığınız haritada ardı arkası kesilmeyen savaşlar ile MOBA keyfini doruklarda yaşayın. Gerçek oyuncularla mücadele edeceğiniz Mobile Legends: Bang Bang! İle aksiyondan bir an olsun kopamayacaksınız.
 
  UZUN SOLUKLU TAKIM SAVAŞLARI
 
  Geliştirilmiş eşleşme sistemi ile 10 saniyede savaşa başla, 10 dakikada takımını galibiyete taşı! Erken safha takım savaşları, güçlü koridor kontrolleri ve geniş şampiyon havuzuyla kendi stratejinizi belirleyecek, zafere giden yolda takımınıza eşlik edeceksiniz.
 
  ZAFERE GİDEN YOL TAKIM ÇALIŞMASINDAN GEÇER
 
  Takımınızdaki diğer oyuncular ile maç öncesi sohbette stratejinizi belirleyin, kim hangi rolde oynayacak, kimler hangi koridorun kontrolünü elinde tutacak karar verin. Unutmayın; takım içi iletişiminiz ne kadar sağlam, zafer o kadar garanti! 
 
  DÜŞMANA KORKU DOSTA GÜVEN 
 
  İnternet bağlantınızın olduğu her yerde Mobile Legends: Bang Bang keyfini yaşayabilirsiniz. Evde, okulda, otobüste, istediğiniz her yerde takım arkadaşlarınıza maceralarında eşlik edebilirsiniz. 
 
  Saldırı gücüyle rakiplerin üstesinden gelmek mi, takımın önünde dev bir kalkan olmak mı yoksa dostları iyileştirerek hayata bağlamak mı? Haydi, Mobile Legends: Bang Bang serüveninde bizlere katıl ve rolünü belirle! 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.