Nova Legacy (Android)

25.00 TL - 100.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

SONSUZ BOŞLUKLARDA İNSAN IRKI İÇİN SAVAŞ

N.O.V.A. Legacy, eğlenceli bir uzay savaş oyunudur. Kaliteli yapımlarıyla dikkat çeken Gameloft şirketi tarafından geliştirilen bu oyun size harika bir macera sunuyor.

N.O.V.A. Legacy'de uzayda siz kendi üssünüzde yaşamanıza devam ederken yeni türeyen uzaylılar ile başını belaya giriyor. N.O.V.A. serisinin eleştirmenlerden alkış toplayan destansı ilk bölümünü temel alan N.O.V.A. Legacy’ de kahramanımız Kal Wardin, Koloni İdaresi kuvvetleri tarafından tekrar taşınabilir zırhlı giysisini kuşanıp düşmanlara saldırması için çağrılan emekli bir N.O.V.A. piyadesi olarak karşımıza çıkıyor.

EVRENİN KADERİ SENİN ELLERİNDE

İnsan ırkını kurtarmaya çalışmakta olan kahramanlar yeni nesil ajanlara karşı mücadele vermektedir. Bu nedenle özellikle karşılaştıkları zorluklara karşı insan ırkını kurtarmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Oyunda yer alan başkarakter Kal Wardin Bu mücadelede farklı yöntemler deneyerek yeni nesil ajanlara karşı insan ırkını kurtarmak için mücadeleyi sürdürmektedir ve kişisel yapay zeka ajanı Yelena'nın da yardımıyla insanlığın kaderini korumak için uzaylı istilacılara karşı savaşa girmek ve uzaylıların ani saldırı kararının arkasındaki gizemi çözmek zorundadır.

Sen de Kal Wardin’e bu amansız mücadelesinde yardım ederek Koloni İdaresi Kuvvetleri’ne katıl.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.