Plague Inc.

25.00 TL - 100.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

PLAGUE INC. İLE DÜNYAYI ENFEKT ET
 
Hastalığı tüm dünyaya bulaştırabilir misin? Plague Inc. Yüksek strateji ve korkunç gerçekçiliği ile simülasyon deneyimini en üstlere taşıyor. 
 
Dünyanın kendini savunmak için yapacağı her koşula karşı ölümcül, güçlü ve dayanıklı veba geliştirerek insanlık tarihinin sonunu getirmelisin. Stratejini belirle, antidotlara ve bölge koşullarına karşı virüsünü hayatta tut. Dünyada nasıl daha hızlı yayılabileceğini araştır ve insanlığa bir son ver!
 
Plague Inc. geliştirici Ndemic Creations katkılarıyla  zekice tasarlanmış yenilikçi strateji türünü kolay oynanış ve harika grafiklerle mobil oyunculara sunuyor. Veba dünyaya karşı, güçlü olan hayatta kalır!
 
200 MİLYONDAN FAZLA OYUN İLE DÜNYANIN EN ÇOK OYNANAN OYUNU
 
Plague Inc. Mobil oyun dünyasının şimdiye kadar en çok oynanan oyunu olarak 5 yıldız kazandı. Milyonları öldürmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Tüm zamanların en iyi mobil strateji ve zeka oyunu olan Plague Inc. ile becerilerini test et.
 
GELİŞTİRİLMİŞ AI İLE DETAYLI HİPER GERÇEKÇİ DÜNYA
 
Yıllar geçtikçe kaosa sürükleyeceğiniz dünyada kimsenin yaşamasına izin vermeyin! Virüsünüzün yan etkilerini geliştirdikçe yayılmasını güçlendirirsiniz. Bölgelerin iklim koşullarına, antidotlara karşı ve insan alışkanlıklarına karşı olan dayanıklılığını topladığınız puanlarla güçlendirerek planınızı hayata geçirin. 
 
 Yeni başlayan oyuncular için detaylı geliştirilmiş başlangıç rehberi ve tüyolarıyla ustalaşacağınız Plague Inc.’te oyunun mantığını anlamak oldukça kolay olacak. Bugün başla ve kaosa sebep olacağınız dünyada virüsünü tüm insanlara bulaştır ve zafere eriş!

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.