RIFT

15.00 TL - 118.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Rift, Mart 2011 yılında California merkezli oyun geliştiricisi Trion Worlds tarafından Avrupa ve Kuzey Amerika bölgesinde yayınlanan bir free2play MMORPG(Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) oyunudur. Telara isimli fantastik evrende geçen bir hikayeye sahip olan Rift, Defiant ve the Guardians isimli iki düşman ırkın hayatta kalma mücadelesini konu almakta.

 
Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Defiant ırkında, Eth, Bahmi ve Kelari karakterleri seçilebiliyor. Güçlerini tanrılardan alan the Guardians ırkında ise Dwarves, High Elves ve Mathosians karakterleri seçilebiliyor. Gelişmiş bir karakter yaratma ekranına sahip olan RIFT’te, karakterinizin saç uzunluğu, dövmesi, burun şekli, göz rengi gibi birçok detayı düzenleyebiliyorsunuz. 
 
RIFT Türkiye’de de çok fazla oyun sever tarafından oynanıyor. Özellikle oyun içerisinde bulunan Ruh(Soul) Sistemi, Rogue, Mage, Warrior ve Cleric’ten oluşan temel karakter sınıflarını istediğiniz gibi özelleştirerek benzersiz yeteneklere sahip karakterler ortaya çıkartabiliyorsunuz. RIFT Online Türkiye’de, ev sistemi, evlilik sistemi, harita bulmacaları, binek sistemi gibi birçok sisteme sahip oyunda, PvP ya da  PvE modunda mücadele edebiliyorsunuz.
 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.