RigorZ

30.00 TL - 500.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Rigor Z, The FRM tarafından yayınlanan ilk Türkçe dil destekli hayatta kalma ve zombi MMOFPS/MMOTPS oyunudur. Oyunun temelinde amaç, 500km karelik harita üzerinde yer alan kasaba ve şehirlerdeki zombileri öldürerek, hayatta kalmaya çalışmaktır. 
 
Oyuna başladığınız karakteriniz ile haritada bulunan ev, market, mağaza, benzin istasyonu vb. mekanlara girerek, hayatta kalmak için ihtiyacınız olan materyalleri toplayabiliyorsunuz. Yemek, bandaj, silah, miğfer ve daha birçok eşyayı toplayarak, hayatta kalma mücadelesini sürdürebiliyorsunuz. Oyun içerisinde bulunan diğer çevrimiçi oyuncuları da öldürerek tüm ganimetlerine sahip olabilmeniz de mümkün.
 
Oyun içerisinde iki farklı oyun türü bulunuyor. Bunlar PvP ve PvE. PvP modunda, başladığınız haritada diğer online oyuncularla birlikte hızlı bir şekilde silah ve diğer ihtiyaçlarınızı toplayıp, zehirli gaz tüm haritayı sarmadan güvenli bölgeye ulaşmanız gerekmektedir. Tüm diğer çevrimiçi oyuncuları öldüren ve zehirli gazdan ölmeyen oyuncu, büyük ödülün sahibi oluyor. PvE modunda ise, klasik hayatta kalma senaryosunda oynayabiliyorsunuz.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.