Rules of Survival (Android)

25.00 TL - 100.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Rules of Survival, en fazla 120 oyuncunun silah ve araçlarla dolu devasa adada mahsur kaldığı bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. En son kalan kişi kazanan olur. 

Rules of Survival oyununun kontrol sistemi bu türler için tipiktir: ekranın sol tarafında yer alan yön tuşları ile karakterinizi hareket ettirebilir ve sağ taraftaki tuşlarla da ateş edebilir, eğilebilir veya zıplayabilirsiniz. Silahlar, kutular, araçlar veya kapılara yaklaştığınızda görünen butona dokunarak etkileşimde bulunabilirsiniz. Son olarak, üst sağ köşede adada kendinizi yönlendirebileceğiniz bir harita vardır. 

Rules of Survival oyununda karşılaşmalar Battle Royale oyunlarına benzer şekildedir. Bütün oyuncular paraşütle adaya inerler, adaya indikleri anda silah, zırh ve diğer faydalı nesneleri aramaya başlarlar. Bu da yetmezmiş gibi, savaş alanı git gide daralan ölümcül güç alanıyla çevrilidir ve eğer bu alan daralarak size ulaşırsa ölürsünüz. Elbette, bundan kaçmak için emrinize hazır her çeşit araca sahipsiniz: motosikletler, arabalar, kamyonlar ve daha fazlası. 

Rules of Survival yüzlerce farklı oyun modu sunar. Büyük kavga modunda herkes kendi için savaşır, fakat çift veya takım olarak da oynayabilirsiniz. Rules of Survival, ilginç bir öncül ve çok eğlenceli bir oyun deneyimi sunan çevrim içi bir nişancı oyunudur. Karşılaşmaların yaklaşık on beş yirmi dakika sürdüğü göz önünde bulundurulduğunda bu harika bir oyun başlığıdır ve özellikle her bir oyunda 100 kişiden fazla oyuncu olduğu düşünüldüğünde düzgün grafiklere sahiptir.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.