Silkroad-R

6.00 TL - 390.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Silkroad R Online, 2002 yılında Joymax firması tarafından geliştirilmiş bir MMORPG(Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) oyunudur. Silkroad R, sadece Avrupa’da ve Doğu Asya’da 250 milyonu aşan bir oyuncu kitlesine sahiptir. Oyunun açık kaynak kodlarına sahip olması sebebiyle, Joymax’in bilgisi dışında kurulan private sunucular ve bu sunucularda oynayan oyunculara da bakıldığında toplam oyuncu sayısı 500 milyonun üzerinde olduğu tahmin edilmekte.
 
Türkçe dil desteğine de sahip olan Silkroad R, Eski Asya ve Avrupa arasındaki kültürel ve ekonomik ticareti yansıtan ama unutulmaya yüz tutmuş görkemli tarihi ve maceraları konu almaktadır. 
 
Oyun içerisinde iki ırk bulunmaktadır. Bunlar; Avrupa ve Çin. Çinliler, savaşçılar ve büyücüler olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Silah kullanma konusunda gelişmiş yeteneklere sahip olan bu ırk, hem grup hem de tek başlarına savaşmak için yeteneklidirler. Avrupalılar ise grup şeklinde oynamaya daha yatkın bir ırktır. Çinliler gibi tek başına gelişemez, grup ile birlikte karakter gelişimlerini tamamlayabilirler.
 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.