Sky Force Reloaded

25.00 TL - 100.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

YÜKSEL, İLERLE, RAKİPLERİN ALEVLENSİN

Mobil cihazlar için geliştirilen shoot em up türündeki en başarılı uçak savaşı oyunu olan Sky Force 2014 oyununun yapımcısı Infinite Dreams’in yeni oyunu Sky Force Reloaded, göz kamaştırıcı grafikleriyle birlikte mobil platformlardaki yerini aldı. 
Klasik uçak savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gereken oyunlardan birisi olan Sky Force Reloaded oyununda amacınız bütün bölümlerde karşınıza çıkan hedefleri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır.

SKY FORCE RELOADED İLE GÖKLER SENİN
 
Sky Force Reloaded, orta düzeydeki ilerlemeli oyunların yanısıra müthiş ortamlarla ve üst düzey grafikleriyle sizi kendisine çekecek. Sağladığı üstün oyun mekanikleri, ilerleme sistemi ve oyun içi toplanabilen nesneler ile telefonunuzda en çok kullandığınız uygulamalardan birisi olacak ve oynamayı bırakamayacaksınız. 
Oyun içerisinde normal seviyesinden, nightmare seviyesine kadar birçok zorluk derecesi bulunmaktadır. 9 farklı hava aracını birleştirerek test edebileceğiniz araçlar arasından favori aracınızı belirleyin ve savaşmaya başlayın. Kalıcı ve geçici bonus kartlarını kullanarak oyununuza derinlik katın ve maksimum faydayı sağlayın.
Uzun oynanma süreleri, yok edici silahlar, tehlikeli düşmanlar ve daha fazlası bu oyunda sizleri bekliyor.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.