Tribes: Ascend

21.00 TL - 105.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Tribes: Ascend
 
Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Tribes Ascend, devasa çok oyunculu online nişancı oyunları arasında bilimkurgu öğesini işleyen ve gerek kişisel gerekse takım olarak mücadele edilebilmesini sağlayan bir yapım olarak nitelendirilebilir. Kuzey Amerika bölgesinde yayınlanmaya başladıktan sonra kısa sürede Avrupa ve Asya alanında da oyuncular ile buluşan yapım, türdeşlerinden bir hayli farklı yapıda olması sayesinde sektörün ilgi çeken çalışmaları arasında gösterilebilmekte. Tribes Ascend, Free to Play olarak sunulan bedelsiz bir oyundan beklenmeyecek kadar üstün grafiksel özellikleri ile oyuncusunu saniyeler içerisinde kendisine bağlayabilmekte.
 
Yapı olarak günümüzün popüler MMOFPS'lerinden Titanfall'u andıran Tribes Ascend, içerisinde barındırdığı enteresan sistemler ve oyun modları ile bu benzerliğin dışına çıkabilmekte. Oyunda yer alan Team Deathmatch, Arena, Capture and Hold ve Capture the Flag gibi klasik nişancı modlarının yanı sıra Rabbit ve Capture the Flag Blitz modları da Tribes Ascend'in özel yapısını oluşturan öğeler arasında gösterilmekte. Her biri zaman içerisinde oyuncuların istek ve arzuları ile eklenmiş olan modlar, kullanıcıların keyifli vakit geçirebilmesi için tasarlandığından neredeyse tüm oyun severler tarafından da takdir ve beğeni görmekte. Hali hazırda rekabetçi oyun sektöründe de çalışmalara yer veren Tribes Ascend, haftanın yedi günü yayınlarını Twitch sitesi üzerinden sürdüren Tribes TV sayesinde de oyuna henüz sahip olmayan kişilerin saniyeler içerisinde ilk izlenim oluşturmasını mümkün kılarken, ünlü oyuncuların mücadelelerini yakından takip eden kişiler için ise farklı bir eğlence ortamı oluşturulmasını sağlamakta.
 
Tribes Ascend, buna ek olarak kullanıcılarından gelen her türlü çalışmayı da resmi sitesi üzerinde yayınlamaya çalışarak tam anlamı ile interaktif bir MMOFPS ortamı oluşturulmasını mümkün kılmakta. Bu başarılı yapımı daha fazla vakit kaybetmeden tecrübe etmek ve devasa çok oyunculu online nişancı oyunları arasında size sunulan üst düzey keyfi ertelememek için Tribes Ascend resmi sitesi üzerinden kurulum dosyasını indirebilir ve oyunun marketinde yer alan özel eşyalar ile hesabınızın gelişimini doruğa çıkartabilirsiniz.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.