World of Warcraft

78.00 TL - 78.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Blizzard tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunu olan World of Warcraft, devasa çok oyunculu çevirimiçi rol yapma oyunudur. Warcraft serisinin 4. Oyunu olan World of Warcraft, serinin önceki oyunları RTS türündeyken 4. oyunla MMORPG türüne geçiş yapmıştır. 2001 de duyurulan oyun Warcraft’ın 10. Senesi 23 Kasım 2004’te çıkış yapmıştır. 
 
Oyuna getirdiği genişleme paketleri ile sürekli olarak içerik ekleyen Blizzard, dünya genelinde 12 milyonu aşkın kullanıcısı ile de “En Popüler MMORPG Oyunu” kategorisinde Guinness Rekorlar Kitabına da girmiştir. Oyuna gelen genişleme paketleri ek içerikler dışında oyunun hikayesini de devam ettirmektedir. Oyunda karakterinizi oluştururken seçenekleriniz bir hayli fazla. Hem sınıfsal olarak hem de ırksal olarak çok geniş bir yelpaze mevcut. 
 
Oyunda bulunan sınıflardan bazıları; Druid, Hunter, Mage, Monk, Paladin, Priest, Rogue, Shaman, Warlock, Warrior, Death Knight ve Demon Hunter. Herkesin kendi oyun stiline göre bir sınıf bulabileceği bir çeşitlilik söz konusu. Oyun içerisinde oyuncuların birbirleriyle sosyal etkileşime girebildikleri yararlı meslekler de bulunmaktadır. Bir karakter, birincil tipte olan mesleklerden en fazla iki tanesine sahip olabilirken, ikincil mesleklerde böyle bir sınır yoktur. Üretime dayalı birçok meslek, toplayıcı mesleklerden elde edilen malzemelerle desteklenir, ayrıca birçok noktada mesleklerin birbirleriyle etkileşimleri mevcuttur. 2004’te çıkan oyunun üzerinden yıllar geçse de hala MMORPG kategorisinde ilk anılan oyunlar arasındadır. Bunda Blizzard’ın oyunu sürekli olarak güncel tutmasının da etkisi oldukça büyük. Siz de hemen World of Warcraft’ın uçsuz bucaksız evreninde yerinizi almak için Blizzard’ın Türkiye’de tek partneri olan Game Sultan’ın uygun ve çeşitli ödeme koşullarından faydalanın!
 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.