Zula

6.00 TL - 206.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Türk yapımı FPS oyunu olan Zula oldukça popüler ve sevilen bir oyun. Ayrıca Türkiye dışında da birçok oyuncusu bulan Zula her geçen gün daha da büyük kitlelere ulaşıyor. Zula oyun kategorisi olarak FPS oyunları arasında yer almaktadır. İlk Türk FPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula aynı zamanda ücretsiz bir oyundur. Oyun genel olarak 2 takımın savaşı ile geçmektedir. Oyunun içeriğinde birçok farklı mod bulunmaktadır. Bu modlara bakacak olursak:
 
Ölüm Maçı
Aranıyor
Sabotaj
Sancak Savaşı
Kartopu Savaşı
Gibi modlar oyun içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde birbirinden farklı birçok harita da bulunmaktadır. Bu haritalar,
 
Uzungöl
Hangar
Safranbolu
İnternet Cafe
Kıbrıs Açıkları
Kuzey Irak
İnşaat
Üsküdar Sokakları
Metro
Düğün Salonu
Otopark
Gaziantep Mülteci Kampı
Kastamonu Kereste Fabrikası
Karlı Liman
 
Oyun grafik ve oynanış açısından oyun severler tarafından olumlu yorumlar almaktadır. Zula sistem gereksinimleri nelerdir sorusuna cevap verecek olursak oyun için gerekli sistem gereksinimleri şu şekilde;


Zula Minimum Sistem Gereksinimleri:

 
İntel Pentium 4 3.0 GHz,
Amd Athlon XP 2600+
Nvidia GeForce 6600 Ekran Kartı
 
Önerilen Gereksinimler:
İntel Core 2 Duo E4400 2.0 GHz
 Amd Athlon 64 4000+
Nvidia Geforce GT 220 Ekran Kartı
 
 
Zula oyununa resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Yakın zamana kadar zula steam platformunda da yer almakta ve buradan indirilerek oynanabilmekteydi. Ancak steam zula oyununu platform içerisinden kaldırma kararı alsa da bir süre sonra oyun tekrar steam platformundan indirmeye sunuldu. Oyun aynı zamanda resmi sitesinden ücretsiz olarak indirilerek oynanabilmekte.
 
Zula oyunu ücretsiz bir oyun olmak ile birlikte her online oyunda olduğu gibi oyun içi satın alma özelliği bulunan bir oyundur. 
 
Oyun içi satın almalar ile karakteri güçlendirip daha başarılı bir oyun geçirmek için oyun içi para birimi olan zula altın kullanılmaktadır. Zula altın ile oyun içerisinde karaktere skin ve benzeri satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Markette bulunan cephane, ekipman, silah ve birçok araç gerece zula altınlar ile ulaşabilirsiniz. Zula altın al ya da hesaba zula altını ekleme işlemi birçok farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Zula altını satın almak için farklı ödeme yöntemlerini bulunmaktadır.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.