observer

137.00 TL - 137.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

.Rüyalarını başkaları hackleseydi, sen uyurken aklına sızabilseydi ne hissederdin? >observer_, Layers of Fear yapımcısı Blobber Team tarafından yapılmış cyberpunk korku oyunudur.


  Observer (>observer_) Bloober Team tarafından geliştirilip, Aspyr tarafından yayınlanan psikolojik korku oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Ağustos 2017, macOS ve Linux için ise 24 Ekim  2017’de yayınlandı. Oyun, yaklaşık otuz kişilik bir takım tarafından Unreal Engine 4 kullanılarak tasarlandı.  Observer, Daniel Lazarski’nin hikayesini anlatıyor. Observer olarak tanınan dedektif, insanları sorgularken zihinlerini durdurup ve olay mahalini araştırmak için akıllarına giriyor.

   Psikolojik korku oyunu Observer, birinci kişi bakış açısıyla oynanıyor. Oyuncu, Krakow Observers polis ekibinden Daniel Lazarski’yi kontrol ediyor. Observer, Dream Eater adlı bir cihazla insanların beyinlerine sızarak insanları sorguya çekiyor. Olay sırasından yaşananların görüntülenmesine olanak sağlayan cihaz, vakaların kusursuz şekilde çözülmesinde büyük rol oynuyor. Observer, 2084 Krakow, Polonya’sında binlerce hayata mal olmuş savaş ile birlikte toplumun aşırı oranda uyuşturucu kullandığı “dijital veba”  döneminde geçiyor. 

  Gözlemle ve Rapor Et

  Observer olarak tanınan elit polis birliği dedektifi Dan Lazarski olarak görevin, şüphelilerin akıllarına girmek. Aklından geçenler, hissettiklerin ve hatıraların mahkeme salonunda hakimin huzuruna sunulacak.

  Karanlık Distopya

  Sene 2084. Nanophage’dan canlı kurtulduğu düşünüyorsan o kadar da emin olma, öldürülmüş olabilirsin. Gerçek hayattan VR, uyuşturucular, sinir implantlarıyla kaçmaya çalışanlar olacak, ama senden kaçamayacaklar…

  İnteraktif Akıl Oyunları

  Suçlular ve kurbanların akıllarına sızarak ipuçlarını ararken en derin korkularını açığa çıkart, kendi gerçekliğini, varlığını sorgula.


  Aramıza katıl, 2084’ün psikolojik korku oyununda suçluların karanlık zihinlerinde kendi gerçekliğini sına!

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.