Dishonored: Death of the Outsider

197.00 TL - 197.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Arkane  Studios’un ödüllü geliştiricilerden Dishonored: Death of the Outsider, eleştirmenlerce oldukça beğenilen Dishonored serisinin sonraki macerası. Dishonored 2 serisinden, kendine özgü oyun ve sanat tarzı üzerine inşa edilmiş, benzersiz savaş, eşsiz tasarım ve sürükleyici bir hikaye. Birbirinden farklı karakter ve çeşitlilikleriyle Death of the Outsider, Dishonored serisinde yeni olanlar için mükemmel bir başlangıç.
 
Dunwall'ın en kötü kiralık katillerinden biri olan Billie Lurk’ün (Megan Foster) rolünü üstlenin. Oyun Dishonored ve Dishonored 2 ile oldukça benzer. Kısa bir kılıç ile donatılmış oyuncu,  bir düşmana gizlice yaklaşırsa, onu hızlı ve sessizce bıçaklayabilir. Oyuncunun bileğine monte edilmiş bir crossbow, kara mayınları ve el bombaları gibi diğer teçhizatları da vardır. Bu oyunda yeni bir teçhizat olarak, yakındaki bir düşmanı kaptığı gibi büyük hasarlar veren kanca mayın vardır. 
 
İlk görevden sonra, oyuncu üç doğaüstü yeteneğe kavuşur. Serinin önceki oyunları aksine, oyuncu yetenekleri "rün" ile satın almaz; hepsi başta tamamen açılır. Bu yetenekler kullanmak enerjiye mal olur, ancak önceki oyunlardan farklı olarak, oyuncunun enerjisi tamamen kendi kendine yenilenir; enerji yenileyici sarf malzemeleri yoktur.
 
Lurk'un ana yer değiştirme gücü, dünyada bir yer işaretlemesine ve istediği zaman bu işaretleyiciye ışınlanabilmesini izin veren "Displace" dir. "Semblance", oyuncunun Npc'lerin yüzlerini almasına ve geçici bir kılık değiştirme olarak kullanmasına izin verir, ancak bir karakterin yüzünü yalnızca bir kez alabilirler. Kılık değiştirme, oyuncu hareket ederken gücünü emer ancak sabitken bu söz konusu değildir. Belirli Npc'lerde kılık değiştirme kullanmak kendine has etkileşimler oluşturabilir. Oyunu tamamlamak, oyuncunun Dishonored 2'de yer alan bazı güçlere erişebileceği bir "original game plus" modunu açar.
 
Önceki oyunlarda da olduğu gibi, oyuncu bölümler içerisinde dağılmış "bonecharm" toplayabilir. Bir bonecharm giyen oyuncunun yeteneklerine küçük yükseltmeler sağlar.
 
Ana görevler haricinde, oyuncu başka bir karaktere suikast yapmak gibi görevler içeren yan görevleri  kara pazarlarda isteğe bağlı olarak "sözleşmeler" alınabilir. Ne duruyorsun, kalk ve bu karanlık macerada bizlere katıl! Silahını kuşan, düşmanlarınla yüzleşmekten asla çekinme!

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.