Fallout 4

199.00 TL - 199.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Fallout 3 ve The Elder Scrolls: Skyrim’in ödüllü yaratıcısı Bethesda Game Studios’tan en iddialı ve yeni nesil açık dünya oyunu Fallout 4 dünyasına hoş geldiniz. Vault 111’in tek hayatta kalanı olarak, nükleer savaş tarafından tahrip edilmiş dünyadasınız. Her saniye hayatta kalmak için bir mücadele ve her seçim sizin. Dünyanın kaderini yeniden inşa edebilir ve belirleyebilirsiniz. Evine hoş geldin.
 
Fallout 4 açık dünyada  geçen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, serinin önceki iki oyunu olan Fallout 3 ve Fallout: New Vegas’a oldukça benzeyen bir oynanışa sahip. Birinci şahıs ve üçüncü şahıs bakış açısı arasında geçiş yapabilen bir kamera özelliğine sahip. Fallout 4, katmanlı bir zırh sistemi, bina inşa etme, 111.000 satırlık  bir diyalog sistemi ve oyundaki her toplanabilir nesnenin işlenebildiği bir işçilik sistemi de dahil olmak üzere özellikler sunar. Oyuncu serbestçe oyunun dünyasında dolaşmak ve istediği zaman diyaloğa girme yeteneğine sahiptir. Oyuncu belli bir konum keşfettiyse, oraya hızlı seyahat edebilir. Silah özelleştirme özelliği de var; oyunda mevcut 700'den fazla modifikasyon ile, namlu türleri ve lazer odaklı gibi değişiklikler, çeşitlerle hazırlanmış 50'den fazla temel silah içerir. Güç Zırhı, donatılabilir bir zırh takımından daha fazla bir araç gibi yeniden tasarlandı, yakıt gerektiriyor ve değiştirilebiliyor ve oyuncunun jetpack gibi öğeleri eklemesine veya zırh takımının her parçası için ayrı zırh türleri seçmesine izin veriyor.
 
Hürriyet ve Özgürlük!
 
Yeni yerler, karakterler ve görevler… Uçsuz bucaksız açık dünyada ne isterseniz yapın. Güç için yarış veya başının çaresine bak, seçim senin.
 
Süper Üst Düzey Pikseller!
 
Yepyeni bir yeni nesil grafik ve aydınlatma motoru, daha önce hiç olmadığı gibi Fallout dünyasına hayat veriyor. Commonwealth ormanlarından Boston kalıntılarına, her yer dinamik ayrıntı ile dolu.
 
Topla, Yükselt, İnşa Et!
 
Topla, yükselt ve materyallerinle şimdiye kadarki en gelişmiş işçilik sistemiyle binlerce çeşit eşya yap. Silahlar, zırhlar, kimyasallar ve yiyecekler sadece başlangıç, tüm yerleşim yerlerini yeniden inşa edebilir ve yönetebilirsin. Ne duruyorsun, haydi dünyayı keşfetmeye başla!
 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.