NBA Playgrounds

42.00 TL - 42.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Klasik NBA aksiyon oyunu geri dönüyor! Bu hırs dolu 2'ye 2 basketbol oyununda en iyi numaralarını sahaya sür ve en büyük rakipleri dize getir. NBA Jam ve NBA Street oyunlarını özlediyseniz NBA Playgrounds'ı es geçmeyin.
 
NBA Playgrounds, Saber Interactive'in geliştirdiği arcade tarzı NBA tarafından lisanslı basketbol oyunudur. 200'den fazla aktif ve emekli oyuncuyu barından oyunun, oyun içi görüntülerinde harika smaçlar, 3'lük atışları, küçük düşürücü crossover ve bloklar ile bizi heyecanlandırmaya devam ediyor.
 
NBA Playgrounds ile yeteneklerini sergile, akrobatik hareketlerin ve müthiş çalımlarınla rakiplerini şaşkına çevir. NBA'in tüm takımlarından mevcut ve eski yıldızlardan oluşan dev kadrodan en sevdiğin oyuncuları topla. Dünyanın dört yanındaki sahalarda oynanan çevrimiçi maçlarda, muazzam sayıdaki hareket ve smaç yeteneklerinle en iyilere karşı mücadele et. Sahaların hakimi Allen Iverson'ın ta kendisiyle başa çıkabilmek için yeteneklerini büyük bir incelik ve ustalıkla kullan.
 
NBA Playgrounds'da toplamda 250 oyuncu mevcut. Oyunu oynamaya devam ettikçe zaman içerisinde yeni oyuncu paketleri kazanarak geri kalan oyuncuları da açmaya başlıyorsunuz. Her oyuncunun gerçekteki oyun tarzlarına ve rollerine göre kendine has özellikleri var. Yine NBA'deki bütün takımlar oyuna dahil fakat takım seçiminin bir önemi yok. İki farklı takımdan oyuncu birlikte oynayabiliyor. Oyun ekranının üst köşesindeki çubuk yapmış olduğunuz smaçlara, bloklara ve alley-oop'lara göre doluyor ve böylelikle özel bir hareketi kullanabiliyorsunuz. Bir başka güzel özellikte yaptığınız atış girmeyince tuşa erken mi yoksa geç mi bastığınızı potanın yanında gösteriyor. Bu da hatanızı anlayabilip kısa sürede atışlara alışmanızı sağlıyor.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.