Prey

336.00 TL - 336.00 TL

Prey, Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı, hayatta kalma ve korku oyunudur. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 5 Mayıs 2017'de dünya çapında piyasaya sürüldü. 
 
Prey’de, 2032 yılında Ayın etrafında dönen bir uzay istasyonu olan Talos I'de uyanıyorsunuz. Sen sonsuza kadar insanlığı değiştirmek için bir deney üzerinde çalışırken işler düşündüğünden yanlış gitti. Uzay istasyonu düşman uzaylılar tarafından istila edilmiştir ve artık av sensin. Talos I ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını kazarken, istasyonda bulunan araçları kullanarak hayatta kalmalısın; fikirlerin, silahların ve akıl almaz yeteneklerin... Talos I ve gemideki herkesin kaderi senin ellerinde.
 
Bilimkurgu Gerilim
 
Hiçbir şey, Talos I'da göründüğü gibi değil. Morgan Yu olarak, geride bıraktığınız ipuçlarını çözmeye ve geçmişinizle ilgili gerçeği keşfetmeye başlayın. Transtar'ın planlarında ve istasyonu tahrip eden gizemli tehdide karşı nasıl bir rol oynayacaksın?
 
Başının Çaresine Bak
 
Ayın etrafında dönen Talos I uzay istasyonu, özel uzay işletmesinin yüceliğini sembolize eder. 1960'ların kurumsal lüksünü yansıtacak şekilde tasarlanmış bu lüks yapıyı keşfedin ve sayısız sırları gizlemek üzere inşa edilmiş birbirine bağlı, karmaşık yollarda gezinin.
 
Akıl Almaz Tehdit
 
Talos I'i istila eden karanlık dünya dışı varlık, avını yok etmek üzere azimli, canlı bir ekoloji. Bu musallat yırtıcıların ölümcül saldırısını sona erdirmek istasyondaki, kalan son canlılardan biri olan Morga Yu’ya vazife kaldı.
 
Kendi Yolunu Çiz
 
Güçlerinle farklı kombinasyonlar geliştirmek ve benzersiz becerilerini yükseltmek için birbirinden eşsiz yetenekler kazan. Yolda tehlikeli engelleri aşmak için gemide istasyon planları, alet ve araçları ile giderek daha yararlı öğeleri işle. Fikir ve doğaçlama yeteneğin ile akıl almaz tehditlere karşı hayatta kal.
 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.