The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

224.00 TL - 224.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

 

200'den fazla oyun ödülü kazanan Skyrim Special Edition çarpıcı detaylarıyla destansı oyun deneyimine hayat veriyor. Özel yeniden düzenlenmiş çizim ve efektler, dinamik derinlik özelliği, ayrıntılı yansımalar ve daha fazlası… Skyrim Special Edition da PC ve konsollara versiyonunun en üst sürümünü getiriyor. Yeni görevler, bölgeler, karakterler, diyaloglar, zırhlar, silahlar ve daha fazlası! Skyrim Special Edition ile evrende tecrübe edeceklerinizin sınırı yok.
 
The Elder Scrolls V: Skyrim Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Elder Scrolls IV: Oblivion'un ardından Elder Scrolls serisinin beşinci oyunudur ve dünya çapında 11 Kasım 2011 Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştür.
 
Oyun, bir kıyamet alameti olan World-Eater Alduin adlı ejderhayı yenmek için karakterin başından geçen olayları konu alıyor. Oyun Oblivion sürümünde geçen olaylardan 200 sene sonrasında, Skyrim bölgesinde geçiyor. Oyuncu görevleri tamamlayarak, karakterini ve becerilerini geliştirerek ilerler ve açık dünya standartları bu oyunda da devam ediyor. 
 
The Elder Scrolls V: Skyrim, birinci veya üçüncü şahıs perspektifinden oynanabilen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Vahşi ormanlarda, zindanlarda, şehirler, kasabalar, kaleler ve köylerden oluşan açık bir dünya olan Skyrim bölgesinde serbestçe gezinebilirsin. Atlara binerek veya daha önce keşfedilen yerlere erişmeni sağlayan hızlı seyahat sistemi kullanılarak oyun dünyası daha hızlı bir şekilde gezinebilirsin. Karakterleri geliştirme seçeneğine sahipsin. Oyunun başında, oyuncular karakterlerini oluştururken insan, ork, elf, ve antropomorfik kedi ya da kertenkele gibi çeşitli ırklardan biri arasında seçim yapıp cinsiyet ve seçtikleri karakterin görünümünü özelleştirme seçeneklerine de sahipsin.
 
Oyun dünyasını keşfedirken yaban hayatına da girilebilirsin. Vahşi doğada birçok yaratık sana karşı düşmanca yaklaşıyor olacaktır, sadece geyikler ve diğer otçullar senden kaçacak. Ve elbette yoluna devasa ejderhalar da çıkacaktır! Bazı ejderhalar, yakın oldukları  şehir ve kasabaları yakıp kül edecek. Tüm tehditleri göze alıyorsan, Skyrim evrenindeki macerana atılmak için kılıcını kuşan! 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.