The Evil Within 2

387.00 TL - 387.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami ve Tango Gameworks’ün yetenekli ekibi tarafından geliştirilen Evil Within 2, saf hayatta kalma korkusunun anlamını somutlaştırıyor. Son derece kusursuz hazırlanmış ortamlar, korkunç ve karmaşık bir hikaye… Gerilimin derecesini tavana vuracak sürükleyici bir dünya oluşturmak bir araya getirildi. Elindeki sınırlı kaynaklarla, hayatta kalmak için verdiğiniz mücadeleyle korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
 
Evil Within 2 içinde korku ve hayatta kalma unsurlarını barındıran oyunların son evrimidir. Dedektif Sebastian Castellanos herşeyini kaybetti. Ancak kızını kurtarmak için bir şans verildiğinde, kabus dünyasına bir kez daha inmekten hiç çekinmedi. Korkunç tehditler, etrafındaki dünya kıvrımları ve çarpıklıkları gibi her köşeden ortaya çıkar. Sebastian silah ve tuzakları ile hayatta kalmak için kabuslarından kaçmak için gölgelerde yoluna devam edecek. 
 
Korku ile Hayatta Kalma Geri Dönüyor
 
Hayatta kalma ve korku unsurlarını birleştirmesiyle tanınan Shinji Mikami, unutulmaz anlatı tarzıyla içimizi ürpertecek yeni bir oyunla geri döndü. Oyunun korkunç dünyasını keşfederken gerilim ve dehşet hızla yükseliyor.
 
Bilinmeyen Bir Dünyada Bilinmeyen Tehditler
 
Gizemli korku etrafta kol geziyor. Tehlikenin nereden geleceği hiçbir zaman belli değil; koridorlar, kapılar, duvarlar ve tüm binalar her an yer değiştiriyor. Korkunun ne taraftan geleceğini asla bilemezsin. Kalk, silahlarınla tuzaklarını kuşanmayı unutma. Dehşetin yeni yüzüyle tanışmak için ileri bir adım at, kendin gör…

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.