Wolfenstein II: The New Colossus Digital Deluxe Edition

492.00 TL - 492.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Wolfenstein II The New Colossus Deluxe Edition, içerisinde Wolfenstein II The New Colossus ve Season Pass ürünlerini içerir.
 
Wolfenstein II: New Colossus, MachineGames tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera first-person shooter oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 27 Ekim 2017'de ve Nintendo Switch için ise 29 Haziran 2018'de piyasaya sürüldü. Wolfenstein serisinin sekizinci ana girişi ve 2014'ün Wolfenstein: the New Order’ın devamı olan oyun, İkinci Dünya Savaşı'nda Nazi zaferinin ardından 1961'de gerçekleşen bir tarihte yer alıyor. Hikaye, savaş gazisi William "B. J." Blazkowicz ve Amerika'daki Nazi rejimine karşı mücadelesini konu alıyor.
 
Oyun birinci şahıs bakış açısıyla oynanıyor ve seviyelerinin çoğu yürüyerek geçiyor. Hikaye, oyuncular tarafından ilerlenmek üzere bölümlerden oluşturulmuştur. Oyunda çift elle kullanılan silahlar başta olmak üzere pek çok çeşitli silah bulunuyor. The New Order’dan devam eden geliştirme ekibi, oyuncuların kişiliğini benimsemeleri için Blazkowicz karakterine odaklanmaya devam etti. Oyun özellikle karakterler, anlatı, mekanikleri ve genel sunumuyla büyük övgü aldı.
 
Görev: Amerika’yı Nazilerden Kurtar
 
Amerika topraklarında Nazilere karşı savaşan bir makinesin. BJ Blazkowicz olarak, ailenizi ve arkadaşlarınızı koruyun, yeni ittifaklar kurun ve Nazi işgalini devirmek için çıktığınız yolda belalı geçmişinizin şeytanlarıyla yüzleşin.
 
Halk: Direnişe Destek
 
Franchise'a yeni bir kişilik seviyesi getiren unutulmaz karakterler tarafından hayata geçirilen bir dünyaya kendinizi kaptırın. Arkadaşlarınız Anya, Caroline, Bombate, Set, Max Hass, Fergus veya Wyatt ve diğer özgürlük savaşçılarınızla yeniden bir araya gelip Horton ve Grace gibi yeni karakterlerle arkadaş olurken, kötü kalpli Frau Engel ve Nazi ordusunun üstesinden gelin.
 
Cephane: Yıkıcı Silahlar ve Geleceği Teknolojisi Ellerinde
 
Düşmanları parçalayabilen çok amaçlı, yüksek odak teknolojili lazer silahı Lazerkraftwerk veya yüksek hızlı ateş teknolojili, gazla çalışan el bombası fırlatıcısı Dieselkraftwerk gibi silahlarla Nazileri pişman edin. Daha fazla alternatife ihtiyacınız olduğunda, en sevdiğiniz silahları yükseltin ve iki elinize de alın!
 
 
Plan: Yoluna Çıkan Tüm Nazileri Öldür
 
Yoluna çıkan Nazileri korkunç yollarla ortadan kaldırıp içindeki kahramanı ortaya çıkart. Geleceğin silahlarını doldurun ve Amerika'yı yeniden özgür kılmak için savaşırken BJ'in yeni yetenek setini keşfedin. Oyun stilinizden bağımsız olarak, Nazileri bıçaklamak, vurmak ve öldürmek için yeni yollar keşfedin.
 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.