Bigo Live

29.00 TL - 290.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Dünya çapında 200 milyon kullanıcıya ulaşan canlı yayın platformu BIGO LIVE, online oyunlarınızı ve yeteneklerinizi canlı olarak uygulama üzerinde yayınlama imkanı sunar. Canlı videolar izleyebileceğiniz, görüntülü sohbetler edebileceğiniz ve hayatınızı yayınlayabileceğiniz gibi dünyanın dört bir yanından milyonlarca yetenek ve oyuncunun yayınlarını izleyebilir, yorumlar yapabilir ve hatta yayınlarına katılabilirsiniz. 
 
  Çevrenizdeki yayıncıları da bulabileceğiniz sistemi ile BIGO LIVE, canlı yayıncılık deneyiminizi en eğlenceli anlara taşıyacak. Milyonların canlı yayınlarına katılarak arkadaşlar edinin ve birlikte harika zaman geçirin. Üstelik Bigo Live’a ister mobil uygulama üzerinden isterseniz de webden ulaşabilirsiniz.
 
  Ayrıca yayınlarınız sırasında görüntülü olarak diğer yayıncılarla görüntülü olarak sohbet edebilir, birbirinize destek olmak için hediyeler gönderebilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıkları yaşamak, ünlü olmak ve dahası, canlı yayın platformu BIGO LIVE’da!
 
  BIGO Live deneyiminizi Game Sultan üzerinden alacağınız Razer PIN ile zenginleştirmeniz mümkün. Razer PIN ayrıcalığı içi Bigo Live Diamondlarınızı anında hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.