Clash Royale (İOS)

25.00 TL - 50.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Clash Royale, 2016 yılında mobil oyun devlerinden biri olan Supercell tarafından piyasaya çıkartılmış, ücretsiz bir mobil strateji oyunudur. Clash Royale oynamak isteyen oyuncular, içerisinde Supercell’in bir diğer oyunu olan Clash of Clans’ın karakterlerinin bir çoğu ile karşılaşabilirler. 
 
Oyunun amacı, oyundaki kartlar ile karşılıklı düello ve kule savunma mantığı ile rakibinizin 3 kalesini 3 dakika içerisinde çeşitli ataklarla düşürmeye çalışmak. Oyunda, tahta, gümüş, altın, dev, büyülü, destansı, süper büyülü, ücretsiz sandık, taç sandığı, turnuva sandıkları efsanevi sandık mevcut. Tüm bu sandıklardan elde ettiğiniz kartlar ile 8 kartlık bir deste oluşturup, dünyanın dört bir yanından oynayan online oyuncularla mücadele edebilirsiniz.
 
Clash Royale Türkiye’de de çok fazla yankı bulmuş, hem Android hem de iOS platformunda bulunan ve çıktığı ilk günden itibaren, storelarda üst sıralarda yerini korumayı başarmıştır. Clash Royale apk olarak da tüm dünyada indirilebiliyor. Fakat oyunda verdiğiniz emeklerin boşa gitmesini istemiyorsanız, Clash Royale indirmek için sadece Google Play ve Apple Store’u kullanmanızı öneririz.
 
Oyun içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her şey için Google Play kartları, Game Sultan’da G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.