Kafa Topu

25.00 TL - 100.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Kafa Topu online olarak oynanabilen, 2014 yılında ilk defa mobil oyun piyasasına ayak basmış, 2015 yılında ise tamamen yenilenen ara yüzü ve alt yapısı ile sektöre giriş yapmıştır. MASOMO LIMITED şirketi tarafından geliştirilmiştir. Kafa Topu Türkiye’de ise İzmir’li İZMO şirketi tarafından yayınlanmaktadır. 2015’te oyunda yapılan köklü değişikliğin ardından, 1.5 milyon indirme sayısına ulaşmıştır. 
 
Oyun 9 farklı dilde oynanabiliyor. Dünyanın dört bir yanından insanlarla ya da arkadaşlarınızla birebir oynanabilen oyun, 1’e 1 maçlar yapıp süper güçlerle maçın kaderini değiştirebileceğiniz bir yapıya da sahip. Oyun içerisinde 3 farklı vuruş tekniği bulunuyor. Bunlar; zıplama, yerden vuruş ve aşırtarak vuruş. Bu 3 özelliği maçın gidişatına göre kullanabilir ve rakibinizi yenmek için mücadele edebilirsiniz.
 
Kafa Topu’nda oyunun gidişatını değiştirmek için ayrıca özel yetenekler de bulunuyor. Bu özellikleri maç kazanarak elde ettiğiniz altınlarla satın alabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde Messi, Ronaldo, Ibrahimovic gibi ünlü futbolcuların karikatür çizimleri de mevcut. Maç kazanarak ya da satın alarak elde ettiğiniz altınlarla, bu ve benzer oyunculara da sahip olabiliyorsunuz.
 
Kafa Topu apk olarak da tüm dünyada indirilebiliyor. Fakat oyunda verdiğiniz emeklerin boşa gitmesini istemiyorsanız, Online Kafa Topu indirmek için sadece Google Play ve Apple Store’u kullanmanızı öneririz.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.