8 Ball Pool (iOS)

25.00 TL - 50.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

DÜNYANIN 1 NUMARALI BİLARDO OYUNU 8 BALL POOL ŞİMDİ MOBİLDE!
 
  İster arkadaşlarınla ister masanın efendileriyle oyna. Miniclip’in en popüler bilardo oyunu 8 Ball Pool artık telefonunda! 8 Ball Pool, harika grafikler ve kolay oynayış mekanikleriyle bir an olsun elinizden düşmeyecek. Şimdi oyna ve derecelerde yüksel!
 
  1’E 1 VEYA 8 OYUNCULU TURNUVALARDA BOY GÖSTER
 
  Alıştırma arenasında yeteneklerini geliştir, efsanelere kafa tut. Amerika’dan Fas’a, Avustralya’dan Almanya’ya, Türkiye’den Afrika’ya dünyanın dört bir yanından 8 Ball Pool oyuncularıyla paylaşacağın heyecandaki yerini almak için elini çabuk tut, zaman işliyor! Turnuvalara katılarak kupalar veya birbirinden eşsiz, özel istekalar kazanmak için 8 Ball Pool online heyecanında bize katıl. 
 
   BİLARDO PARALARI VE ÖZEL EŞYALAR İÇİN YUVARLA!
 
  Bilardo masanı ve istekanı kendi zevkine göre düzenle. İster hareketli açık renkler ister ağırbaşlı koyu, sen nasıl istersen! Oynayacağın her 1’e 1 karşılaşmalarda bilardo parası kazanabilirsin. 
Unutma; karşılaşmanın sonunda kazanan taraf tüm parayı alır!
 
   ARKADAŞLARINA MEYDAN OKU
 
    Oyuna girip Miniclip veya Facebook hesabına giriş yaparak arkadaşlarına meydan okuyabilir ve onlara bir bilardo dersi verebilirsin! Oyunun en keyifli kısımlarından biri olan arkadaşlara meydan okuma modu ile bilardo heyecanını sonuna kadar yaşayacaksın. 
 
  OYNA, SEVİYEDE YÜKSEL VE GÜÇLEN
 
  8 Ball Pool oynayarak ne kadar çok vakit geçirirsen o kadar tecrübe edinirsin. Ayrıca sıralamalarda yükselir, paralar kazanır ve ekipmanlarını özelleştirebilirsin. Gerçek oyunculara karşı online olarak 8 Ball Pool oyna ve liderlik yolundaki kariyerine başla!

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.