Asphalt - Xtreme (Android)

25.00 TL - 100.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

NE YOL VAR NE DE KURAL!

Asphalt Xtreme: Rally Racing ile fizik kurallarını hiçe sayarak bilinmeyene doğru yola çık!

Yarış konusunda tüm bildiklerini unut çünkü burada bir sürücü için tek gereken; güçlü sezgiler, üstün beceri ve gözü kara hız tutkusu. Sınır tanımayan ralli yarışı deneyiminde kanyon, tepe, çamur demeden drift ve yanlama hünerlerini kullanıp rakiplerin arasından sıyrıl ve bitiş çizgisine ulaş!

• 50'DEN FAZLA CANAVAR GİBİ ARABA: Dev bir 4x4 canavar kamyon kullanırken içindeki canavarı açığa çıkar. Muscle car ile hız tutkunu besle. Ya da kıvrak bir ATV olan buggy, güçlü bir kamyonet, çamur seven bir ralli arabası, ezici bir SUV veya durdurulamaz bir kamyon sürerek pistlerde kendinden geç!

• TARZINI ORTAYA ÇIKAR: Bu ücretsiz oyunda sınırsız kişiselleştirme seçenekleri var. 7 arazi aracı türünün her biri oyun akışına ayrı bir özellik katıyor. Seçimini yaparak yarış deneyimin için her an yeni ve zorlu mücadeleler keşfedebilirsin. Sık sık gelen güncellemeler sayesinde yarış asla monoton olmayacak.

• EN BÜYÜK MARKALAR: Offroad yarış denince akla ilk gelen Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet ve diğer markaların lisanslı motor gücünden faydalandık.

• GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Aynı anda 8 oyuncu ile herkese açık bir çok oyunculu online oyunda kafa kafaya mücadeleye giriş! Unutma ki rakip çok güçlü; en iyi online performansı sergileyip arkadaşlarını geç ve lider panosunda yüksel!

• DÜNYA YARIŞ PİSTİN OLSUN: Dünyanın her yerinden pek çok egzotik ve çılgın mekanda yarış. Svalbard'ın buzullarını parçalamaya, Alplere tırmanmaya, Coachella Vadisi tepelerinin arasından hızla sıyrılmaya, Phuket'in sık ormanlarını delip geçmeye, Detroit'in çelik fabriklarından geçerken motorunu gürletmeye hazır ol. Yeni pistler eklendikçe her köşe başında seni bir sürpriz bekleyecek.

• ARACINI KİŞİSELLEŞTİR: Motorspor arabanı modifiye edip gücüne güç katmak mı istiyorsun? İçinden ralli araba tarzını zenginleştirmek mi geliyor? Müthiş kişiselleştirme, yükseltme ve modifiye opsiyonları sayesinde her araba kişiye özel bir hız makinesine dönüştürülebilir.

• GERÇEK ARAZİ DENEYİMİNİ YAŞA: 5 oyun modu, 300 üzerinde Kariyer etkinliği, 1.100'den çok Ustalık meydan okuması, sınırlı süreli etkinlikler, günlük görevler ve özel projeler ile daima aşılacak yeni engeller ve girişilecek yarış mücadeleleri var. Üstelik her güncelleme, bir kamyon dolusu yenilikle geliyor. Peki tüm bunların üstesinden gelebilecek kadar sınır tanımaz biri misin?

• RAKİPSİZ BİR DENEYİM: Başka hiçbir yarış oyununda bu kadar etkileyici grafikler ya da bu kadar hızlı, akıllara zarar bir nitro aksiyonu bulamazsın. Hadi deponu doldur ve gaza bas çünkü seni direksiyon başında görmek için sabırsızlanıyoruz!

Yeterince gaza geldin mi? Henüz heyecanlanmadıysan ekstra dinamizme ihtiyacın var demektir! Bu ücretsiz yarış oyunu, geleneksel asfalt pist yarışlarından sıkılan oyuncular için. Kuralları yıkıp kalıpların dışına çıkmak isteyen, bir yarış pistiyle sınırlanmaya tahammül edemeyenler için. Rampa ve çamurdan drift yaparak uçarcasına geçebileceği bir offroad macerası arayan ralli arabası, tehlikeli spor ve drift yarışı düşkünleri için! 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.