Asphalt Airborne 8

25.00 TL - 50.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

  ASPHALT 8: AIRBORNE İLE ASFALTI AĞLAT!
 
  Asphalt 8: Airborne daha önce mobilde eşi benzeri görülmemiş bir yarış ve hız deneyimi sunuyor. En yüksek performanslarıyla yeni nesil yarış arabaları ve motosiklet çeşitleriyle hızlı aksiyona doyacaksınız! Kişiselleştirilebilir oyun içi ayarlarıyla istediğin gibi yarış. Arkadaşlarınla kapış, rakiplerini alt ederek lig sisteminde tırmanarak nam sal! 
 
  DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN BÖLGELERDE YARIŞ
 
  Dünyada nam salmış turistik ve bilinen mekanlarda arabalarınla, motorlarınla hız gösterileri yapabileceğin onlarca eşsiz harita mevcut.  Asphalt 8’in lisanlı aksiyon araba yarışları için birebir oyun müzikleriyle heyecanı en üst safhalara taşı! Global oyuncu kitlesiyle kariyerini herkese tanıt.
 
  ÇOK OYUNUCULU AKSİYON YARIŞLARI!
 
  Maksimum 8 oyuncuya kadar heyecan dolu gerçek zamanlı yarışlara katılarak rakip yarışçıları alt et ve sıralamalarda zirveleri zorla. Daha önce görmediğiniz tarzda olan lig sistemi yarışçıları dinmek bilmeyen rekabetlere çekiyor. Yarışlarını ve en havalı hareketlerini arkadaşlarınla paylaş, ustalığını kanıtla!
 
  ASPHALT 8: AIRBONE İLE RAKİPLERİNİ ASFALTA GÖM!
 
  Kusursuz HD grafiklerle drift ve akrobasi deneyimini en üst seviyelerde yaşa! Hayallerindeki arabalar ve motorlarla mücadeleci yarışlarda lig sistemiyle herkese ne kadar iyi bir yarışçı olduğunu kanıtla. 9FF GT9 VMAX  Bugatti 16.4 Grand Sport Vitesse, Chrysler ME412, Ferrari FXX Evoluzione, GTA Spano, Hennessey Venom GT ve  Koenigsegg Agera R gibi klasmanının en iyi yarış arabalarıyla Asphalt 8: Airborne deneyimini yakala! 

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.