Conquer Online

7.00 TL - 384.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Yapımcı ve yayıncı firması TQ Digital olan Conquer Online, 2003 yılında piyasaya sürülmüş Çin temalı MMORPG(Çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) oyunudur. Gizemli ve esrarengiz bir dünyaya sahip olan Conquer Online Türkiye’de, Fetih Online adı ile Türkçe olarak yayınlanıyor. Oyunda 7 farklı sınıf bulunuyor. Bunlar; Archer, Ninja, Trojan, Taoist, Warrior, Pirate ve Windwalker. 
 
Conquer Online PvP odaklı fantastik bir 2D MMORPG oyunu olarak hem globalde hem de Türkiye’de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyunun en ilgi çekici yanı tartışmasız PvP modları. Oyunun açık PvP sistemi oyuncuların birbirleri ile sürekli savaşa girebilmelerine imkan tanıyor. Hızlı ve akıcı PvP seçenekleri ile birbirleriyle rekabet etmek isteyen MMORPG oyuncuları için oyun tüm olanakları sağlıyor.
 
2003 yılında ilk defa oyun piyasasına adım atan Conquer Online, halen dünyada 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Büyük oyuncu kitlesi ile oynanması oldukça kolay bir MMORPG’dir. 
 
Oyun içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her şey için TQ Point Card’a, Gamesultan’da G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.