Dota 2

3.00 TL - 250.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Son dönemin en popüler MOBA oyunlarından biri olan Dota 2, 2002’de piyasa çıkmış olan Warcraft III: Reign of Chaos ve onun genişletme paketi olan The Frozen Throne modu olan Defense of the Ancients’in bağımsız devam oyunudur.
 
Oyun 2011’de PC platformuna özel beta olarak çıktı ve Temmuz 2013’te PC, MAC OS X ve Linux için piyasa sürüldü. Oyun bir milyondan fazla aynı anda oynayan oyuncu sayısına sahip, Steam platformunun en popüler oyunlarından biridir. Dota 2 Türkiye’de en çok oynanılan MOBA oyunlarından biri olmayı da büyük ölçüde başarmıştır.
 
Dota 2 Heroes olarak 100’den fazla karaktere sahip bir oyundur. Temel olarak Kuvvet, Çeviklik ve Zeka olarak 3 temel özelliğe göre karakterler sınıflandırılmaktadır.
 
Dota 2 toplam 3 koridor, sağ üst ve sol alt köşelerinde 2 takım merkezlerinin bulunduğu haritalarda oynanmaktadır. Her takımda 5 oyuncu bulunmaktadır. Bir takım, rakibinin merkezinde bulunan ana binayı yıkarsa, maçı kazanmış olur. Her oyuncu, maça başlamadan önce 100’den fazla karakterden birini seçerek oyuna başlar.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.