FIFA MOBİL (iOS)

25.00 TL - 50.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

 FIFA MOBILE YENİ SEZONUYLA KARŞINIZDA! 
  
  FIFA Mobile artık daha heyecanlı ve seri maçlarla takımlara ev sahipliği yapıyor! Yepyeni mükemmel grafikler, oynayış deneyimi ve daha fazlası oyuncularını bekliyor. Efsane oyuncularla kuracağın takımın kimyasını tutturmak sizin ellerinizde! En sevilen futbol oyunu artık geliştirilmiş grafikleriyle daha çekici. Ayrıca evde, sokakta, otobüste, telefonunuz ile her yerde oynayabileceğiniz FIFA Mobile artık daha az yer kaplıyor.
 
  STRATEJİNİ BELİRLE VE LİGDE ŞAMPİYONLUĞA OYNA
 
  90 saniyelik rekabetçi maçları kazandıkça lig sıralamalarında yükselirsin. Ligde ne kadar yükseklerdeysen, lig sonunda kazanacağın ödül o kadar zengin olur! Gelirin ne kadar artarsa oyuncularını ve takımını o kadar üst kademelere taşır, ligde en üst sıralara oynarsın.
 
  GERÇEK OYUNCULARA KARŞI MÜCADELE EDİN
 
  11 kişilik takımınızla dünyanın dört bir yanından oyuncuların takımlarına karşı ter dökün. Stratejin ve zekanla takımını zaferlere taşıyacağın futbol oyunu. Maçların gidişatına göre ataklar yaparak galibiyeti garantileyin veya defansta kalarak rakibe geçit vermeyin! 
 
  TAKIM OYUNCULARINIZI YÜKSELT VE PERFORMANSLARINI DESTEKLE
 
  Takımınızdaki oyuncuları antrenmanlarla yükselterek süperstar seviyesine getirin, derbilerde büyük üstünlüğü ele geçirin. Dünyanın dört bir yanından en ünlü futbol yıldızlarına ev sahipliği yapacağınız FIFA Futbol ile kendini herkese tanıt, adın en üst sıralarda yer alsın. Unutma, ligdeki sıralaman ne kadar yüksek olursa ödüllerin o kadar dolu ve ihtişamlı olur! FIFA Futbol dünyasına adım at, kariyerine bugün başla!

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.