Fortnite

30.00 TL - 75.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Fortnite PvE (Save The World) hikaye modunun yanında tamamen ücretsiz Battle Royale modu da bulunduran son döneme damga vuran bir hayatta kalma oyunudur.
 
Epic Games Kimdir?
 
Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Birçok oyunu olsa da Gears of War ve Unreal serileriyle daha çok tanınır. Ayrıca oynadığımız birçok oyunun grafik motoru olan Unreal Engine’nin de yaratıcısıdır.
 
Fortnite Battle Royale modu ise devasa bir haritada 100 oyuncunun birbiriyle hayatta kalmak üzere kıyasıya bir mücadele sergilediği, diğer oyuncularla mücadele ederken bir yandan da kapanan alana karşı savaşılan bir moddur. Modun amacı ise 100 kişinin uçan bir otobüste başladığı oyunda, istediği yere atladıktan sonra silahlanıp diğer oyunculara karşı da mücadele vererek hayatta kalan son kişi veya ekip olabilmek. Son zamanlarda en çok oynanan oyun sıralamalarında 1. olması da bu mod sayesinde diyebiliriz. Hem oyun gelirlerinde hem de Twitch yayın izlenmelerinde son aylarda 1. sırayı kimseye kaptırmayan Fortnite, yakın zamanda da liderliği kaptırmayacakmış gibi gözüküyor. Ücretsiz şekilde Fortnite indirip Battle Royale modunu sen de oynayabilirsin.
 
Fortnite sınırlı süreli etkinlikleriyle de oldukça beğeni topluyor. Özellikle Avengers Thanos Sonsuzluk Eldiveni, 50v50 gibi modlarıyla oyuna sık sık içerik getirip oyunu monotonluktan uzak tutuyor.
 
İster arkadaşlarınla istersen de tek başına diğer oyunculara karşı mücadele verebileceğin oyunda, sürekli tetikte olman gerekiyor. Tehlike her yerden çıkabilir, belki bir çalının içinde belki de kapının arkasında hiç belli olmaz! Özellikle tuzaklara karşı dikkatli olman sana bizden bir tavsiye. Battle Royale modunda 4 kişiye kadar ekibini kurup diğer oyunculara karşı mücadele edebilirsin.
 
Fortnite sistem gereksinimleri ile de oyuncuları oldukça mutlu ediyor. Eğlenceli ve renkli grafikleriyle hemen hemen her güncel bilgisayarda çalışan Fortnite, optimizasyon olarak da neredeyse sorunsuz. Epic Games’in Unreal Engine yaratıcısı olması ve bu konuda tecrübeleri de kuşkusuz burada önemli bir etken.
 
Save The World hikaye modunda ise rakibin bu sefer oyuncular değil zombiler. Arkadaşlarınla ya da dünyadan diğer oyuncularla birlikte, gelen zombi akınlarına karşı direnmeye çalışıyorsunuz. Battle Royale modunun biraz gölgesinde kalsa da oldukça eğlenceli.
 
Fortnite V-Papel Nedir? V-papel İle Neler Yapılabilir?
 
Fortnite VPapel, hem Battle Royale modunda hem de Save the World modunda harcayabileceğin oyun içi Fortnite para birimidir. Battle Royale modunda V-papel ile karakterinizi özelleştirebileceğin gibi kazma, planör ve oyun içinde kullanabildiğin eşyaları da özelleştirebilirsin. Fortnite Battle Pass (savaş bileti) alarak oyun içi görevleri tamamlayıp Battle Pass’a özel eşyalara da sahip olabilirsin. Ayrıca Battle Bundle (Savaş Paketi) alarak Battle Pass’in ilk 25 seviyesini hemen açabilirsin. Artık Game Sultan stoklarında da yer alan güncel V-papel fiyatlarını da sayfamız üzerinden kontrol edebilirsi

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.