Goodgame Galaxy

4.00 TL - 211.00 TL

Satın Almak İçin Giriş Yap

Goodgame firması, kısa bir süre önce başladığı yayın hayatında kısa sürede başarılı ve profesyonel kalitede kabul edilen pek çok yapım ile dünya genelinde on milyonlarca kişiye keyifle vakit geçirebileceği oyunları sunmaya devam ediyor. Goodgame Jump Jupiter “Jump’n Action“ olarak adlandırılan ve genellikle tek kişilik oyun modlarında görülmeye alışık olan oyun tipinin çok oyunculu platforma aktarılmış şekli olarak dikkat çekiyor. İlk bakışta basit bir tarayıcı oyunu olarak gözükse de kişiye sunduğu yoğun eğlence imkânı ve sürükleyici yapısı ile Goodgame Jump Jupiter yaklaşık bir milyon oyuncusu tarafından keyifle tecrübe edilmeyi sürdürüyor.

Oyunun yapımcıları henüz geliştirme aşamasında olduklarını açıklamalarına rağmen bu denli yoğun bir takipçi kitlesine ulaşılması, yapımın ne denli gelecek vaat eden başarılı bir isim olduğunu gözler önüne seriyor. 

Goodgame Jump Jupiter dünyasına adım atan kullanıcıya karakterinin görüntüsü hakkında değişiklik yapma şansı sunuluyor. Renk, aksesuar ve benzeri farklı görsel öğeleri kendi zevkine göre ayarlayan kişi, önceden hazırlanmış pek çok harita içinde dilediğini seçerek oyuna başlayabiliyor. 

Farkı engelleri ve bulmacaları çözerek yoluna devam etmeye çalışan oyun sever, kendisi ile aynı anda oyunda bulunan farklı kişiler ile birlikte çalışıp yardımlaşabiliyor. Yalnızca bu yönü bile kişinin bir online oyunda aradığı sosyallik yönünü tatmin edebildiği için, oyuncular tarafından büyük beğeni ve takdir görmeyi başarıyor…

Yapımda dikkat çeken bir diğer özellik ise sık yayınlanan güncellemeler ile eksik görülen noktaların doldurulması ve mevcut ufak hataların vakit kaybetmeden düzeltilmesi. Yapımcı firma bu tarz sıkıntılar ile kullanıcılarının isteğini köreltmek istemediğinde, yaklaşık dört yüz kişilik bir ekip güncel olarak oyunların test işlemlerini gerçekleştiriyor. 

Bu sayede Goodgame Jump Jupiter’in de kısa sürede gelişim sürecinden çıkarak tam performans ile kullanılabileceği ve kısa sürede daha fazla kişinin bu orijinal ve eğlenceli yapımı kullanması için hazır hale gelebileceği belirtiliyor.

Yorum Yapın

    Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmadı.