Triangle Strategy Duyuruldu

Square Enix, Nintendo Switch sahipleri tarafından oynanabilecek Project Triangle Strategy isimli oyununu duyurdu. RPG ile strateji türünü birleştiren oyun, en çok da kaliteli grafikleri ile ön plana çıkıyor. 2022de yayınlanacak oyunun demo sürümü, an itibarıyla deneyimlenebiliyor.

Video oyun sektörünün sevilen isimlerinden Square Enix, Nintendo Switch için geliştirmekte olduğu yeni oyununu duyurdu. "Project Triangle Strategy" olarak isimlendirilen bu oyun, 2 boyutlu olmasına rağmen en çok da grafik kalitesiyle dikkat çekecek gibi görünüyor. Hatta deneyimli analistlere göre Project Triangle Strategy, Nintendo Switchte bugüne kadar görülen en kaliteli grafiklere sahip oyun olarak tarihe geçecek.

Square Enixin açıklamalarına göre şirketin yeni oyunu, 2022 yılında piyasaya sürülecek. Ancak bu oyunu beklemek istemeyen Switch sahipleri, eShop üzerinden mini bir demo sürüm indirip, oyunun neler sunabileceğine genel bir bakış atabiliyorlar. Oyunun genel teması ise yüzlerce benzeri olan, strateji ve RPGnin birleşimi.