Star Wars: Huntersı Duyurdu

ABD'nin en büyük mobil oyun şirketi Zynga, tarihindeki ilk konsol oyunu için kolları sıvadı. Tercihini Nintendo Switch'ten yana kullanan şirket, 2021 yılı içinde piy..

Triangle Strategy Duyuruldu

Square Enix, Nintendo Switch sahipleri tarafından oynanabilecek Project Triangle Strategy isimli oyununu duyurdu. RPG ile strateji türünü birleştiren oyun, en çok da kaliteli grafikler..

Naau: The Lost Eye

Steam, 25 Şubat'ta yepyeni bir VR oyununa ev sahipliği yapacak. Bağımsız Türk geliştiriciler tarafından geliştirilmekte olan "Naau: The Lost Eye" isimli bu oyun,..

Xbox Game Pass Oyunlarını Duyurdu

Xbox Game Pass kullanıcılarının ücretsiz oynayabileceği içeriklere yenileri ekleniyor. 18 Şubat’tan itibaren Game Pass’e gelecek oyunlar PC ve konsol ortamında yay..

Robloxta En İyi 13 Oyun

Pandemi etkisiyle evden çıkamadığımız şu günlerde, online oyuncuların sayısı da bir hayli arttı. Hal böyleyken biz de bugün sizlere Roblox platformunda oynayabileceğiniz..

Google Stadiaya Yeni Oyun Gelecek

Google, bulut oyun servisi Stadia'nın kullanıcıları için heyecanlandıran bir haber paylaştı. Google'dan gelen haberlere göre 2021'de Stadia'ya 100'den fazl..

Zynga: Bünyemize Yeni Markalar Katılacak

İstanbul merkezli Peak Games ve Rollic şirketlerini satın alan mobil oyun şirketi Zynga, önümüzdeki dönemde geniş çaplı yatırımlar yaparak şirkete yeni markaların dahil edilec..

Steam 50.000 Barajını Aştı

Oyun dünyasının dev platformu Steam, mağazada listelediği oyun sayısında 50.000 barajını aşmayı başardı. Steam tarafından gösterilen sayıda mağazadan kaldırılan oyun..

EA Gluyu 2,4 Milyar Dolara Satın Alıyor

ABDnin en büyük oyun şirketlerinden Electronic Arts, Kim Kardashian: Hollywood gibi mobil oyunlarla ünlü oyun şirketi Gluyu haziran ayının sonunda 2,4 milyar dolara satın almaya haz..

Steamden Rekor

2020 yılında üst üste kırdığı eşzamanlı oyuncu sayısı rekorlarıyla bolca gündem olan Steam, adeta durdurulamıyor. Platform kendi rekorunu bir kez daha kırarak yeniden g..